Eesti English


Alates 50€ ostust on postikulu TASUTA!

05.11.2018 Koolitus: Kinesioteipimise baaskoolitus Tallinnas

Koolitaja: Lauri Rannama


Registreeri Kohe! 

Akupunktuurpliiats

Epood > Akupunktuurpliiatsid ja muud seadmed >Akupunktuurpliiats
Akupunktuurpliiats on kõrgkvaliteetne elektriseade, mis on välja arendatud koos teadlastega.
Tootearendus põhineb hiinameditsiini alustel.

Akupunktuuripliiats on elektrostimulatsioonil põhinev teraapiavahend. Sellega on võimalik kehas tekkivaid haigusseisundeid diagnoosida ning ravida akupunktuuri põhimõtteid kasutades. Tuleb meeles pidada, et diagnoosides või ravides tuleb akupunktuuripliiatsit hoida ühe käega pideme metallist osast. Teisi ravides peab lisaks teine käsi olema kontaktis patsiendi nahapinnaga. Kehapunktide ravil on soovitav naha pinda elektrijuhtivuse parandamiseks määrida veepõhise losiooni või emulgeeliga.
 
Siseorganite energia puudulikkust või –häireid saab edukalt diagnoosida lähtudes käel asuvatest organite projektsioonidest. Selleks sobib impulsi tugevus (1-3), mis ei anna tunda kontrollpunktis - kahe käejoone kokkupuute punktis nimetissõrmest 1-1,5 cm võrra allpool. Pliiatsi otsa õrnalt nahal libistades tekib surin ravi vajava organi piirkonnas. Raviks võib kasutada sama piirkonda, või vastava organiga seotud punkte kogu kehal.
 
Skeletilihassüsteemi piirkondade raviks võib kasutada samuti kehaosade projektsioone nii kätel kui jalgadel. Lisaks aitab kui kasutada sümptomaatilise piirkonnaga seotud akupunktuuri punkte. Need ühtivad enamasti pindmiselt kulgevate perifeerse närvi harudega. Need kohad, mis sageli asuvad liigeste lähedal, muutuvad tundlikeks, kui selle närviga seotud piirkond valutab. Punkti tundlikusest annab märku tugevama surina teke, või lihase tõmblema hakkamine. Lihase tõmblused võivad olla esialgu ebakorrapärased, viidates häirele. Punkti stimuleerimine 30 sek – 3 min peaks tasakaalustama närvitalitluse ja alandama sümptomaatilise piirkonna valu.Kehas paiknevad homöostaatilised akupunktuuri punktid, millede stimuleerimine suurendab keha oma taastumisvõimet ja aitab sümptomaatiliste piirkondade ravile kaasa. 

Vali toode:
Hind